Regular Honor Roll

Grade 6

Michael Baumann, Lucas P. Branzolewski, Nathan T. Brzowski, Hannah Buss, Rafael R. Cravez, Adbeel Chavez-Portillo, Luis L. Cruz-Pfaff, Madison G. Dable, Hunter Davies, Lucille L. Englert, Ethan E. Evenson, Kayla Fehrman, Gavin J. Feirtag, Jamielynn Fernandez, Lauren Flood, Jeanne Green, James K. Hafenstein, Brody J. Henderson, Carliann Hepp, Taylor Hovde, Destiny Johnson, Brayden E. Junkers, Michaela D. Kennedy, Yiannis V. Logothetis, Olivia Meister, Charrae Moreno, Lorenzo M. Moreno, Ryan J. Pappa, Zander M. Phippen, Zaira Pineda, Jose M. Ramos, Gage Rettschlag, Madison R. Sanchez, Ava Schmidt, Raymond Schremp, Sophia Skudlarczyk, Kevin O. Solis, Gilliam D. Stevens, Marik J. Taylor, Jesse J. Topel, Yehzenia F. Velasquez, Cooper T. Woolley

Regular Honor Roll

Grade 7

Benjamin Anhalt Robert M. Bruening Rex Cassady, Will C. Draper, Andrew W. Hamilton, Melissa Hinojos, Samuel V. Horkan, Jenna M. Hosey, Chloe L. Hovde, Abigail Klein, Kaleb O. Koester, Mason T. Levake, Ginger A. Lilly, Bismeet S. Mann, Madeline Mendez, Kadin A. Mir, Logan R. Patrick, Owen G. Patton, Jaheim L. Peters, Emmett H. Powell, Alaric Sherwin, Julian Stewart, Tyler J. Stock, Trysten P. Thiede, Isabelle Topel, Destini L. Toth, Caden R. Wilcott

Regular Honor Roll

Grade 8

Destiny Adams, Emily J. Baumann, David J. Bruce, Meghann L. Christian, Brayden M. Ciesiolka, Bayle! Crenshaw, Aidan M. Drew, Trevor S. Feirtag, Gray T. Frandy, Cole S. Godfrey, Cameron D. Hepp, Abigail R. Horwatich, Luke C. Johnson, Shawna L. Kelly, Isaac J. Lambert, Elljah C. Lee, Melissa A. Middleton, Allison P. Mitchell, Davis J. Otto, Owen T. Parrish, Tyler G. Phillips, Caleb A. Quest, Logan B . Renz, Payton T. Schoff, Payton C. Smolinski, Michael V. Stenbroten, Jasper S. Stevens, Xander A. Swingen, Corey Thomas, Savannah F. Wolff

High Honor Roll

Grade 6

Aowyn E. Boswell, Sydney C. Burling, Ayla L. Buth, Anya J. Carlson, Eleah Castro, Archer E. Cooke, Kathryn Czerniak, Kate M. Fitzgibbon, Norah Fitzgibbon, Silas J. Frandy, Henry J. Fritsche, Hunter A. Frohmader, Paris Fullerton, Curtis R. Galstad Daniela Giombetti, Faith Godsey, Emily Grimes, Sophia Guerrero, Jocelyn Hack, Kenneth C. Hagedorn, Quentin D. Jewell, Michelle A. Jimenez, Ava W. Kleinfeldt, Olivia Klubertanz Havana Kopp, Katelyn Krull, Lucas H. Lambert, Chloe Manke, Justin Manke, Cooper Murphy Benjamin Newhouse Kenadee Orcutt, John F. Phillips Jackson T. Powell, Josie Purisch, Elizabeth Riemer, Addison Roberts,, Ian Saylor, Madison R. Schmidt, Cassy Smith, Rayne M. Smyers, Matthew M. Stenbroten, Megan G. Stoddard, Sydney Streich, Mackenzie M. Syvrud, Ian R. Taylor, Brianna Tejeda, Ava Vesperman Montana Walker, Sydney X. Welch, Wyatt J. Werner, Shiloh White, Trey D. Wildes, Riley K. Willie, Gavin R. Winslow, Emily Wollin, Taylor Wollin, Morgan Zastrow

High Honor Roll

Grade 7

Chase E. Anderson, John Bade, Caden R. Belling, Derek J. Bruce, Benjamin E. Buchholtz, Blaise A. Buechel, Liam D. Carrigan, Jameson Cooper, Kayla G. Coykendall, Devyn Crenshaw, Claudia E. Curtis, Alice Dean, Landon C. Dierkes, Kailey F. Dolwick, Kaci C. Everson, Lillijana M. Goeschko, Madison M. Hahn, Cordelia C. Kearns, Remy S. Klawitter, Emma G. Koltanowski, Levi A. Kopp, Merrek S. Kowalski, Anthony James M. Krejci, Mikaela S. Lamke, Jeremiah Legel, Stephanie Martinez, Kenzie J. Nielsen, Genevra Ninneman, Olivia K. Olson, Madelynn J. Parrish, Isabella V. Pitta, Lucas M. Raupp, Corbin E. Rossner, Autumn C. Scoville, Gracyn J. Smith, Thomas Stewart III, Lily L. Templin, Shannon G. Thorman, Marissa M. Topel, Kaitlyn M. Wesa, Aiden White, Kadon B. Wierl, Kevin B. Williams, Mikayla G. Williams, Ethan D. Zamzow

Honor Roll

Grade 8

Hannah M. Alexander Ava M. Belling, Kaitlin R. Borchert, Katrina J. Breaker, Andrew S. Carpenter, Josephina A. Cefalu, Madison R. Colvin, Angelina K. Dressel, Cole A. Flood, Ethan W. Foster, Theodore S. Fritsche, Kiersten R. Gonzalez, Mariana Guardado, Tegan Guckenberger, Gabriele A. Hack, Michael J. Hafenstein, Carolyn R. Hanrahan, Lucas D. Hart, Jadyn E. Haseleu, Olivia M. Karlen, Preston J. Kern, Katelyn A. Kitsembel, Weston L. Klein, Lukas A. Kleinfeldt Tessa L. Kottwitz, Carson C. Lund, Erin E. Lynd, Mcclain L. Mahone, Gabrielle A. Mahr, Holden B. Mock, Mathew T. Nelson, Kyle A. Popowski, Brianna J. Radloff, Isabel S. Retrum, Nina E. Sapp, Tavin C. Schlesner Gracelyn B. Smith, Ava G. Stelter, Brady T. Strauss, Chloe E. Thompson, Abigail Toepfer, Erin E. Trevarthen, Kaitlyn M. Twesme, Madigan J. Untz, Vanessa Vargas, Sydney Williams, Lexine O. Zimmerman, Emma J. Zimmermann

Load comments