Honor Roll - Grade 12

Ethan S. Allison, Adam Beaver, Kaitlyn A. Doyle, Landon T. Flick, Lillian Francis, Kyle R. Gums, Kylie R. Hanrahan, Trevor J. Hein, Whitney R. Hein, David J. Hertel, Cara E. Howard, Isabel M. Lackey, Simon M. Lensmire, Alexander Mierendorf, Katlin N. Newhouse, Bennett A. Polzin, Vincent Ponti, Hannah J. Punzel, Rebekah J. Vail, Terin A. Witte, Bryce E. Zimmermann

Grade 11

Shayane Andersen, Jacob D. Anderson, Levi Brill, Alexander R. Brocker, Morgan Falk, Delaney A. Forbeck, Nycole R. Garman, Samantha L. Grossman, Austin J. Keach, Elle L. Leary, Sidney A. Lenartowski, Carsen R. Mc Dermott, Damon M. Meisegeier, Ryan P. Messmer, Stephen R. Moker III, Race Null, Ella N. Quinn, Samuel Quintana , Hunter S. Radke, Alex J. Ranney, Benjamin L. Schaefer, Audry L. Scheele, Lauren T. Trewyn, Brady A. Wagner, Arora R. Westenberg, Megan E. Will

Grade 10

Kayla Castillo, Olivia Christ, Jaed A. Colvin, Preston E. Klug, Annabell L. Miklavcic, Logan J. Otto, Maira Pineda, Genevieve Ritter, Jamyn M. Rukavina Jr., Kaden K. Schauer, Brittany N. Schroedl, Hailey O. Topel, Calynn E. Uttech, Reece J. Wagner, Jamie R. Wallace, Nathan A. Warner

Grade 9

Bryanna L. Bergmann, Dylan R. Braasch, Mckenzie L. Britzman, Gage K. Christ, Abraham Flores, Silver M. Godfrey, Betzy Gonzalez-Martinez, Otto Griggas, Luisa P. Guardado Torres, Donovan Malotke, Bethzaida E. Martinez, Adam B. Mitchell, Logan R. Nelson, Luke S. Pierce, Kaitlyn M. Poplawski, Chase T. Radke, Alyssa R. Renz, Nicholas A. Sapp, Alexander R. Schlender, Samuel T. Steffen, Carly A. Strauss, Riley Thomas, Jacob Toepfer, Alexis R. Topel, Diana Turcotte, Harper J. Untz, Nickolas Yiannackopoulos III

High Honor Roll - Grade 12

Brandon I. Beaulieu, Alanna B. Buth, Pedro Z. Dantas, Rebecca Glendon, Reija J. Hamann, John L. Harkins, Jared E. Hollenberger, Taylor Hosey, Riley B. Knueppel, Carley J. Krull, Anthony D. Lawson, Brooke A. Leland, Desiree R. Matti , Joseph E. Matzelle, Kailey R. Meschke, Kalei C. Meyer, Victor W. Michel, Andrew G. Mitchell, Collin T. Moen, Manuel Esteban Morera Elizondo, Emma E. Newton, Elizabeth N. Oemig, Jennifer K. Olszewski, Megan J. Ramsey, Caitlyn Riley, Bailey Rockney, Matthew D. Rosecke, Zachary Runte, Kara L. Sanders, Chase Scheel, Adam G. Smith, Kyla V. Sok, Jack W. Thomas, Allie A. Voight, Avery C. Voight, Maghen L. Walsh, Elisabeth H. Wilke

Grade 11

Emily A. Anderson, Jacob T. Anhalt, Abigail T. Carr, Nathaniel E. Denzin, Mckenzie D. Eschmeyer, Sloan A. Hoover, Abigale G. Johnson, Katrina M. Kube, Olivia D. Link, Ryan A. Mc Farlane, Sydney M. Meschke, Austin L. Messerschmidt, Brian N. Oemig, Alexis R. Schultz, Hannah L. Tesch, Jessica R. Warner, Emma M. Weber

Grade 10

Brooke S. Behm, Zachariah R. Brocker, Thomas M. Bruening, Brennan H. Dolwick, Lydia M. Downey, Emma M. Evenson, Emilee P. Frey, Rebecca L. Gipson, Isaac J. Hallada, Kendall A. James, Hannah M. Johnson, Blaise Knueppel, Klaudia J. Kottwitz, Reese L. Kowalski, Carinna L. Kroll, Bailey J. Lawson, Olivia G. Lescohier, Joseph D. Link, Carson A. Malchow, Roque G. Martinez, Mackenzy N. Meschke, Taylor M. Moker, Nathan Patton, Marcus R. Poledica, Corey J. Puttkamer, Brittney Rockney, Cole B. Schmidt, Emily Schwoerer, Thomas Tanev, Daytona S. Thelke, Elena D. Voigt, Michael H. Wilke

Grade 9

Regan Baumann, Racheal L. Blaszczak, Calla C. Borchert , Sierra L. Briggs, Cooper J. Buchholtz, Nickolas P. Carpenter, Hope M. Glassel, Jacob C. Hanson, Phoebe R. Jackson, Clariese M. Kaltenberg, Ellie M. Laws, Ashli C. Patrick, Kennedy A. Phippen, Esther L. Pope, Hans Purisch, Jesurun E. Ritter, John Rosecke, Hannah Schmidt, Mackenzie Shade, Claire E. Smith, Gabriel J. Smith, Tyler J. Smith, Kristin B. Supple, Sophia E. Thompson, Abbey E. Voight , Anthony R. Wollin

Principal's Honor Roll - Grade 12

Hannah M. Buscemi, Grant A. Lira, Stirling L. Perschke

Principal's Honor Roll - Grade 11

Julia L. Carncross, Kiley J. Eck, Trevor N. Howells, Mikayla Masching, Konstanze I. Neitzel, Emma E. Neupert, Andrew Pope, Shelby S. Riggleman, Marina J. Schroeder

Principal's Honor Roll - Grade 10

Stephanie E. Behm, Benjamin R. Bolligm Quinn E. Borchertm Kayli A. Buchli , Grace M. Buechel, Isabella R. Buscemi, Emma M. Davis, Benjamin L. Dunkleberger, Lauren C. Felder, Noah S. Hertel, Katherine J. Hoggatt, Hayden J. Iverson, Colton E. Klecker, Sarah G. Nelson, Cal W. Porter, Ruby R. Stevens, Ariana L. Stewart

Principal's Honor Roll - Grade 9

Destinee R. Anderson, Ashley B. Buth, Paul D. Hanrahan, Spencer M. Hans, Ethan Lewellin, Gavin A. Lira, Noah B. Mock, Ethan B. Nachreiner, Ashlyn E. Primmer, Zoe M. Quinn, Joseph R. Reuss, David P. Scheele, Elliot R. Virtue, Katherine M. Wozniak

Load comments