Honor Roll

Grade 6

Jada M. Bean, Brady L. Benish, Parker A. Blomgren, Clara A. Branzolewski, Mia R. Bridger, Lluvia E. Chavez, Portillo Bailey Ciesiolka, Rilee Dable, Elizabeth E. Daubert, Emma J. Donnelly, Ace B. Everson, Luke E. Everson, Morgan E. Everson, Henry K. Fleig, Devin Garcia, Kimberly Gonzalez, Ramirez Nolen P. Hinson, Sophie Hooper, Landon J. Jackson, Courtney S. Keebler, Brock Levake, Liam H. McHenry, Seth M. Miller, Esteban L. Moreno, Hayden P. O’connor, Devin R. Phillips, Ayden J. Quintana, Andrew R. Schave, Piper R. Seib, Caleb J. Smyers, Mason C. Spaeth, Madalynn Steigerwald, Jaxon H. Stock, Jonas Stutz, Lily K. Wildes, Alfred F. Willie IV and Mason Wollin.

Honor Roll

Grade 7

Jazmin Becerril-Gonzalez, Leola S. Becker, Molly Brigham, Zoey A. Buchholtz, Grant D. Clark, Kaleigh J. Crookes, Michael Fuglestad, Nadiya E. Hajcak, Ryan Horkan, Chet Q. Klawitter, Kaden D. Laws, Aubrey Lepak, Blair S. Lilly, Ramneet K. Mann, Makenzie R. Mc Gowan, Carsyn R. Peterson, Jennifer Quintana-Cruz, Savannah A. Radtke, Carson L. Rossner, Maxwell W. Ruedebusch, D’nay Scheradella, William N. Silva, Kellyn Thorman, Averi L. Tomlin, Bennette H. Walter, Braxton K. Walter, Tanner J. Wendorf, Katelyn C. Winter, Madison J. Wisley and Autumn E. Wollin.

Honor Roll

Grade 8

Andrew G. Bender, Eleah Castro, Zaviander L. Davison, Ethan E. Evenson, Kayla Fehrman, Silas J. Frandy, Curtis R. Galstad, Daniela Giombetti, Carliann Hepp, Quentin D. Jewell, Madden R. Keith, Olivia Meister, Charrae Moreno, Benjamin Newhouse, Ryan J. Pappa, Zander M. Phippen, Gage Rettschlag, Elizabeth Riemer, Aidan M. Schave, Madison R. Schmidt, Beau Schroeder, Liam 0. Smith, Marik J. Taylor, Montana Walker, Gavin R. Winslow and Cooper T. Woolley.

High Honor Roll

Grade 6

Malakai T. Adame, Jesse L. Becker Jr., Nevea F. Bonsack, Mikaia Boswell, Debra J. Bruce, Owen N. Burling, Frida S. Cabrera, Mollie A. Cooper, Kaia S. Cummings, Vance A. Dierkes, Lilian R. Doerr, Gabriella M. Dressel, Kathleen K. Duval, Vanessa M. Feirtag, Mason J. Flood, Zoey 0. Flood, Alex 0. Foster, August E. Fritsche, Easton M. Hansen, Asha R. Herald, Olivia Kiefer, William Kirchberg, Nolan M. Kolkovich, Isabellah Legel, Carli R. Lenz, Jeremy T. Lutes, Aubriana Moreno, Mckynzie Neis, Brianna Newhouse, Jack T. Nieth, Sophia L. Pertzborn, Victoria Popowski, Gibson A. Quandt, Benjamin R. Rehm, Samara J. Schave, Madelynn R. Sherry, Kaden J. Smolinski, Maxwell J. Springer, Violet E. Thompson, Jack J. Vogel, Sullivan F. White, Greta Wiedenfeld, Patricia F. Winter and Regan R. Zastrow.

High Honor Roll

Grade 7

Alex M. Breaker, Thomas J. Cassady, Kimberly A. Castellanos, Clovis J. Cormier-Tardif, Elexis Dahlke, Nina G. Duff, Annalisa. Goeschko, Gretchen Gross, Nathan Hahn, Morgans. Haight, Alena M. Hollenberger, Arianna Hurwitz, Emma G. Kitsembel, Maximos Kressner, Emma G. Madden, Sadie M. Mir, Eric M. Mosher, Morgan Muchka, Angel Pedroza, Charlie J. Ripp, Nina Sehmer, Haydenn T. Sellnow, Bethany Stevens, Livian V. Taylor, Kristina P. Thomas, Zachary Twesme, Erin Williams and Samantha Witt.

High Honor Roll

Grade 8

Aowyn E. Boswell, Nathan T. Brzowski, Sydney C. Burling, Ayla L. Buth, Kathryn Czerniak, Hunter Davies, Lucille L. Englert, Kate M. FitzGibbon, Norah FitzGibbon, Henry J. Fritsche, Katherine F. Gero, Faith Godsey, Emily Grimes, Sophia Guerrero, Jocelyn Hack, James K. Hafenstein, Michaela D. Kennedy, Ava W. Kleinfeldt, Easton Klinzing-Hendrickson, Olivia Klubertanz, Havana Kopp, Katelyn Krull, Emma M. Kulow, Lucas H. Lambert, Chloe Manke, Justin Manke, Lorenzo M. Moreno, Cooper Murphy, Kenadee Orcutt, John F. Phillips, Josie Purisch, Angelina Reichenbach, Addison Roberts, Kylie Sadowske, Madison R. Sanchez, Ian Saylor, Sophia Skudlarczyk, Cassy Smith, Rayne M. Smyers, Matthew M. Stenbroten, Megan G. Stoddard, Sydney Streich, Mackenzie M. Syvrud, Ian R. Taylor, Jesse J. Topel, Ava Vesperman, Sydney X. Welch, Wyatt J. Werner, Shiloh White, Trey D. Wildes, Riley K. Willie, Emily Wollin, Taylor Wollin and Morgan Zastrow.

Load comments