High Honor Roll

Grade 6

Sarah Bade, Michael Baumann, Ashley Brandel, Nathan T. Brzowski, Anya J. Carlson, Archer E. Cooke, Luis L. Cruz-Pfaff, Kathryn Czerniak, Madison G. Dable, Ethan E. Evenson, Kayla Fehrman, Lauren Flood, Hunter A. Frohmader, James K. Hafenstein, Kenneth C. Hagedorn IV, Brody J. Henderson, Carliann Hepp, Taylor Hovde, Destiny Johnson, Brayden E. Junkers, Olivia Meister, Charrae Moreno, Lorenzo M. Moreno, Ashley Mulderink, Cooper Murphy, Benjamin Newhouse, Ryan J. Pappa, Zander M. Phippen, Jackson T. Powell, Jose M. Ramos, Madison R. Sanchez, Madison R. Schmidt, Raymond Schremp, Sophia Skudlarczyk, Liam O. Smith, Gilliam D. Stevens, Brianna Tejeda, Jesse J. Topel, Lillian Vallier, Yehzenia F. Velasquez, Ava Vesperman, Montana Walker, Ariana Wheat, Cooper T. Wooley

High Honor Roll

Grade 7

Benjamin Anhalt, Caden R. Belling, Benjamin E. Buchholtz, Liam D. Carrigan, Rex Cassady, Jameson Cooper, Claudia E. Curtis, Landon C. Dierkes, Gibson W. Hale, Andrew W. Hamilton Samuel V. Horkan, Chloe L. Hovde, Cordelia C. Kearns, Kaleb 0. Koester, Merrek S. Kowalski, Anthony James M. Krejci, Boden C. Kroll, Ginger A. Lilly, Stephanie Martinez, Madelynn J. Parrish, Emmett H. Powell, Lucas M. Raupp, Alaric Sherwin, Tyler J. Stock, Shannon G. Thorman, Kevin B. Williams

High Honor Roll

Grade 8

Andrew S. Carpenter, Meghann L. Christian, Madison R. Colvin, Gray T. Frandy, Theodore S. Fritsche, McKenna M. Grossman, Tegan Guckenberger, Michael J. Hafenstein, Shawna L. Kelly, Isaac J. Lambert, Elijah C. Lee, Melissa A. Middleton, Allison P. Mitchell, Caleb A. Quest, Payton C. Smolinski, Michael V. Stenbroten, Jasper S. Stevens, Corey Thomas, Madigan J. Untz, Lexine 0. Zimmerman

Honor Roll

Grade 6

Aowyn E. Boswell, Sydney C. Burling, Hannah Buss, Ayla L. Buth, Eleah Castro, Hunter Davies, Lucille L. Englert, Kate M. Fitzgibbon, Norah Fitzgibbon, Silas J. Frandy, Henry J. Fritsche, Paris Fullerton, Curtis R. Galstad, Daniela Giombetti, Faith Godsey, Emily Grimes, Sophia Guerrero, Jocelyn Hack, Quentin D. Jewell, Michaela D. Kennedy, Ava W. Kleinfeldt, Olivia Klubertanz, Havana Kopp, Katelyn Krull, Lucas H. Lambert, Yiannis V. Logothetis Chloe Manke, Justin Manke, Kenadee Orcutt, John F. Phillips, Josie Purisch, Elizabeth Riemer, Addison Roberts, Ian Saylor, Cassy Smith, Rayne M. Smyers, Matthew M. Stenbroten, Megan G. Stoddard, Sydney Streich, Mackenzie M. Syvrud, Ian R. Taylor, Marik J. Taylor Sydney X. Welch, Wyatt J. Werner, Shiloh White, Trey D. Wildes, Riley K. Willie, Gavin R. Winslow, Emily Wollin, Taylor Wollin, Morgan Zastrow

Honor Roll

Grade 7

Chase E. Anderson, John Bade, Derek J. Bruce, Blaise A. Buechel, Kayla G. Coykendall, Devyn Crenshaw, Alice Dean, Kailey F. Dolwick, Kaci C. Everson, Lillijana M. Goeschko, Madison M. Hahn, Remy S. Klawitter, Emma G. Koltanowski, Levi A. Kopp, Mikaela S. Lamke, Jeremiah Legel, Kenzie J. Nielsen, Genevra Ninneman, Olivia K. Olson, Isabella V. Pitta, Corbin E. Rossner, Autumn C. Scoville, Thomas Stewart III, Lily L. Templin, Marissa M. Topel, Kaitlyn M. Wesa, Aiden White, Kaden B. Wierl, Mikayla G. Williams

Honor Roll

Grade 8

Hannah M. Alexander Ava M. Belling Kaitlin R. Borchert Katrina J. Breaker David J. Bruce Josephina A. Cefalu Brayden M. Ciesiolka Angelina K. Dressel Cole A. Flood, Ethan W. Foster, Kiersten R. Gonzalez, Gabriele A. Hack, Carolyn R. Hanrahan, Lucas D. Hart, Jadyn E. Haseleu, Olivia M. Karlen, Preston J. Kern, Katelyn A. Kitsembel, Weston L. Klein, Lukas A. Kleinfeldt, Tessa L. Kottwitz, Carson C. Lund, Erin E. Lynd, McClain L. Mahone, Gabrielle A. Mahr, Holden B. Mock, Mathew T. Nelson, Kyle A. Popowski, Brianna J. Radloff, Isabel S. Retrum, Nina E. Sapp, Tavin C. Schlesner, Payton T. Schopp Gracelyn B. Smith, Ava G. Stelter, Brady T. Strauss, Chloe E. Thompson, Abigail Toepfer, Erin E. Trevarthen, Kaitlyn M. Twesme, Vanessa Vargas, Sydney Williams, Emma J. Zimmermann

Load comments